Dodaj do ulubionych

Startuj z Serwisem EcoTravel.pl

 

 

 

 

 

    

 

OFERTY KRAJOWE - RZECZKA w Górach Sowich

     

  

  

  

 

   

  

 

 

  

  

OBÓZ PRZYGODOWY

Akcja: QUADY

Schronisko ORZEŁ

Polska, Rzeczka

wiek uczestników: 12-18 lat


GÓRY SOWIE
- pokrywa gęsta sieć szlaków turystycznych. Jednym z nich, godnym polecenia jest szlak szczytowy - czerwony, prowadzący przez wszystkie najwyższe szczyty Gór Sowich. Głównymi atrakcjami turystycznymi są: kamienna wieża widokowa na Wielkiej Sowie, wieża widokowa na Kalenicy, skałki na Grabinie, Słonecznej i Żmiju, forty w Srebrnej Górze, Zamek Grodno w Zagórzu Śląskim, zalew Lubachowski na rzece Bystrzycy, Muzeum Górnictwa w Nowej Rudzie, oraz podziemne miasta hitlerowskie w Walimiu oraz w Głuszycy - Osówce. Tutaj, w kontakcie z naturą będziecie się super bawić, aktywnie wypoczywać oraz nabywać nowe, przydatne umiejętności. Dla uczestników przygotowaliśmy wiele specjalnych atrakcji, wykorzystując naturalne warunki terenowe i doświadczenie opiekunów w organizowaniu czynnego wypoczynku.

*** PROGRAM *** Akcja: QUADY
obóz dla ludzi pozytywnie ubłoconych


Hit sezonu!!! Obóz dla miłośników czterokołowców i chcących poczuć dreszcz emocji związany z jazdą na nich. Tutaj czeka na Nas 14 godzinny cykl zajęć i szereg atrakcji związanych z quadami, ale przede wszystkim to jazda, jazda i jeszcze raz jazda!!! Nie obędzie się bez pojęć teoretyczno-technicznych m.in. ze znajomości budowy i działania quadów. W czasie obozu poznacie techniki jazdy, budowę mechaniczną, savoir-vivre quadowca oraz nauczycie się jak bezpiecznie jeździć czterokołowcem.
Uczestnicy, którzy ukończyli 16 lat pojadą z instruktorem na trasę w terenie, a młodsi będą mieli okazję szkolić się w czasie jazdy z instruktorem na wyznaczonym torze. Ponadto w programie quadowym uczestniczycie w wybranych zajęciach programu Akcja Przygoda tj. Dzień: Scouta, Tajemnic, Wędrowca, Relaksu i Zabawy, Extreme (tylko paintball) .
Fakultatywnie: dodatkowa gra w PAINTBALL - dopłata - 100 zł/os. (bitwa na kolorowe kulki, każdy z uczestników przejdzie szkolenie i otrzyma niezbędne wyposażenie do gry (marker, maskę, ubranie moro oraz 500 kulek).
INFO! obowiązkowo pisemna zgoda rodzica w karcie na udział w zajęciach na pojazdach czterokołowych typu quad oraz paintball.

Po łąkach i bezdrożach, gdzie wolno płynie woda, czyli wędrowno - stacjonarny obóz dla ciekawskich


DODATKOWE MOŻLIWOŚCI

WYCIECZKA - KOPALNIA ZŁOTA + PARK LINOWY
W Złotym Stoku zwiedzanie Kopalni Złota z przewodnikiem: podziemny spływ łodzią, zwiedzanie Muzeum Minerałów, "Chodnik Śmierci", Sztolnia Czarna z jedynym w Polsce podziemnym wodospadem, wybicie monety, złoty papier.
Największy Park Linowy w Polsce. Między niebem, a ziemią, w pięknym lesie nad Złotym Potokiem, na terenie ponad 7 hektarów, znajdują się atrakcje zapewnia-jące moc wrażeń. To niepowtarzalny rodzaj napowietrznego trekinngu, którego bazą są przejścia akrobatyczne między drzewami takie jak: ścieżki, trawersy, zjazdy linowe, balansujące pomosty, przejścia siatkowe, powietrzny surfing, skok Tarzana, tyrolka - zjazdy skośne na linie o dł. 500 m...
Cena (transport, bilety wstępu do Kopalni Złota i Parku Skalisko): ok. 195 zł
 

DZIEŃ POSZUKIWACZA:

wycieczka off road (jeepami). Wyjazd w teren samochodami terenowymi. Każda z drużyn ma swojego instruktora - kierowcę, którego uczestnicy instruują jaką drogą ma jechać samochód - oczywiście w ramach rozsądku :). Na trasie członkowie zespołu wykonują zadania i zaliczają punkty kontrolne. Miejsce docelowe to szczyt najwyższej góry Gór Sowich, Wielka Sowa 1016 m n.p.m. lub inne wybrane przez instruktorów miejsce w zależności od panujących warunków atmosferycznych. Konkurencja w zespo-łach 4 - 5 osobowych + instruktor - kierowca. Fakultatywnie dla obozu: Paintball, Quady, Szwendacz - dopłata 150 zł


DZIEŃ EXTREME:

Paintball - bitwa na kolorowe kulki, każdy z uczestników przejdzie szkolenie i otrzyma niezbędne wyposażenie do gry (marker, maskę, ubranie moro) oraz 300 kulek; Quady - szaleństwo na czterokołowych motorach; Zawody strzeleckie z wiatrówki i łuków do celu; Sporty Dziwne - walka na zapałki, strzelanie z łuku, trójkąt równowagi, szczudła; Fakultatywnie dla obozu Szwendaczy: dopłata 170 zł
Programy realizowane przy minimum 10 uczestnikach w turnusie tematycznym.

ZAKWATEROWANIE

Schronisko "Orzeł", położone jest w centralnej części Gór Sowich na południowym zboczu Wielkiej Sowy, powyżej miejscowości Sokolec i Rzeczka, na wysokości 875 m n.p.m. w najstarszych górach Europy w Górach Sowich. Klimat w schronisku jest rodzinny, ponieważ prowadzone jest ono z pokolenia na pokolenie nieprzerwanie od 1968 roku. Obiekt dysponuje 3-6 osobowymi pokojami, część z piętrowymi łóżkami w standardzie turystycznym. Na korytarzach znajdują się ogólno dostępne węzły sanitarne wyposażone w umywalki, prysznice, WC. Do dyspozycji uczestników oddajemy również: stołówkę, Internet, dwie duże sale wykładowe, jedna na 120 osób, druga na około 50 osób, które doskonale spełniają funkcje sal wykładowych lub prezentacyjnych, karczmę na 90 osób, miejsce ogniskowe, grill, boisko do siatkówki, mini boisko do piłki nożnej. Niedaleko schroniska oddalone o ok. 500 m są: kort tenisowy, ściana do gry, boisko do piłki siatkowej i ręcznej, basen odkryty - 25 m. Ośrodek mieści do 68 osób. Obiekt pozytywnie zaopiniowany do wypoczynku dzieci i młodzieży przez Kuratorium Oświaty.

PROGRAM RAMOWY

Dzień 1:

Wyjazd, zgodnie z rozkładem jazdy. Przyjazd, zakwaterowanie w ośrodku, kolacja.

 

Dzień 2-11:

Aktywny pobyt na imprezie, realizacja bogatego programu.

 

Dzień 12:

Po śniadaniu wykwaterowanie, wyjazd z miejsca realizacji imprezy. Przejazd powrotny. Na czas podróży powrotnej uczestnicy otrzymują suchy prowiant.

CENA ZAWIERA

- TRANSPORT autokarem z Wrocławia. Dojazd PKP lub autokarem z większości miast Polski za dopłatą.
- NOCLEGI 11 noclegów w pokojach 3-6 osobowych
- WYŻYWIENIE śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja
- KADRA opieka wykwalifikowanej kadry pedagogicznej
- OPIEKA MEDYCZNA lekarz dochodzący
- UBEZPIECZENIE NNW 10 000 zł Signal Iduna
- BARDZO AKTYWNY PROGRAM GOLD ADVENTURE

TRANSPORT

Wyjazd z większości miast Polski za dopłatą:

 - Bydgoszcz (+120); Częstochowa (+100); Gdańsk (+120); Głogów (+100); Gorzów (+100); Katowice (+100); Koszalin (+120); Kraków (+120); Legnica (+100); Leszno (+100); Lubin (+100); Lublin (+150); Łódź (+100); Nowa Sól (+100 zł); Opole (+100 zł); Poznań (+100); Radom (+150); Słupsk (+120); Szczecin (+100); Toruń (+150); Warszawa (+150); Wrocław (+0); Zielona Góra (+100).

Dopłaty podane w PLN za przejazd w obie strony. Dojazd we własnym zakresie - rabat 40 zł. Połączenia antenowe są realizowane przy minimum 6 osobach. Przebieg tras oraz środek transportu może być realizowany z przesiadkami, zastępczymi środkami transportu - np. mikrobus, pociąg, taksówka lub prywatny samochód. Jest to uwarunkowane wielkością sprzedaży z danej miejscowości. Transport realizujemy pod opieką wychowawców, konwojenta lub kierowcy. UWAGA. W sezonie, w czasie przejazdów czynny jest dyżurny nr tel. 502 290 374. Na 7 dni przed wyjazdem prosimy o potwierdzenie miejsca i godziny wyjazdu z danej miejscowości - odpowiedni komunikat będzie dostępny w biurze.

 
WYPOSAŻENIE UCZESTNIKA

Wyposażenie specjalistyczne opisane w wybranym programie, legitymacja szkolna, poprawnie wypełniona karta kwalifikacyjna uczestnika, plecak na wycieczki, ciepły sweter lub polar kurtka przeciwdeszczowa, gorsze spodnie i bluzę do zajęć terenowych, dodatkowy strój do zajęć paintballowych (np. grubszy dres) czapeczka, krem z filtrem UV, środek przeciw komarom, wygodne obuwie sportowe i turystyczne, klapki, strój kąpielowy, kompas, latarka z zapasem baterii, przybory do szycia oraz dobry humor. Mile widziane gitary i śpiewniki.
 

termin

dni

QUADY

kod: A0RSS200 /2342

11.07-22.07.2010

12

1599 zł | Sprzedaż zakończona

23.07-03.08.2010

12

1599 zł

04.08-15.08.2010

12

1599 zł

          

 

       

 

 

      


Strona główna - Mapa portalu - O Nas... - Współpraca - Reklama - Praca - Forum EcoTravel - LinkiKontakt


Link Exchange: Jurajska Przygoda | Ojców | Parki Narodowe | Pieskowa Skała | Noclegi | Bilety Promowe | Bilety Lotnicze | Obozy |

Kolonie | Kolonie Letnie | Hotele | Promy | add link...


Copy Rights by EcoTravel 2002-2010 All Rights Reserved