Dodaj do ulubionych

Startuj z Serwisem EcoTravel.pl

 

 

 

 

 

    

 

 

 

OFERTY KRAJOWE - RZECZKA w Górach Sowich

     

  

  

 

  

 

 

 

  

 

  

 

  

 

OBÓZ FANÓW ODLEGŁYCH GALAKTYK

Ośrodek Sowia Grapa

Polska, Rzeczka

wiek uczestników: 9-13 lat


OBÓZ FANÓW ODLEGŁYCH GALAKTYK
Ośrodek Wypoczynkowy SOWIA GRAPA
Polska › Sudety › Rzeczka
Wiek: od 9 do 13 lat
 
"Podróż kosmiczna jest triumfem rozumu..."
Max Born
 
Dawno, dawno temu w odległej galaktyce odbywało się specjalne, letnie spotkanie młodych osobników, pragnących zostać rycerzami Jedi. Ty też możesz do nich dołączyć, jeżeli tylko masz w sobie dość midichlorianów, odwagi i hartu ducha aby zostać Padawanem.

Program:

..::Nauka posługiwania się mieczem świetlnym::.. - taki miecz to podstawowy oręż Jedi. Padawani, przy pomocy imitatorów, opanują podstawy fechtunku i posługiwania się takim mieczem. Mile widziane własne miecze świetlne.

..::Misje Specjalne::.. – Padawani wraz ze swymi Mistrzami realizować będą fabularne misje specjalne – których szczegółów zdradzić nie możemy. Służyć będą one szkoleniu oraz poddaniu Uczniów próbom – które przybliżą ich do zostania Rycerzami.

..::Budowa Droidów::.. – podobnie jak Anakin nauczymy się budować roboty, droidy do zadań technicznych (jak R2-D2) i bardziej interaktywne (jak C-3PO). Rozegramy też wyścigi maszyn kroczących. Do budowy posłużą nam zestawy Lego Mindstorm.

..::Star Wars:Miniatures::. - to gotowe do gry figurki przedstawiające postacie prosto z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Znajdziesz tu bohaterów, łotrów, droidy, potwory i obcych – znane, jak i zupełnie nowe. Zapraszamy do zabrania własnych figurek, my także będziemy mieli zestaw naszych.

..::Star Wars: Pocket Models TCG::.. – to całkowita innowacja w świecie gier kolekcjonerskich. Łączy w sobie najlepsze cechy klasycznych kolekcjonerskich gier karcianych z zabawą modelami statków. Nauczymy się w nią grać i rozegramy wiele turniejów.

..::Budowa świata Star Wars::.. – posłużą nam do tego zestawy Lego Star Wars, zbudować z nich można prawie wszystkie najważniejsze statki Galaktyki! Pilotowanie X-Wingów – zasiądziemy za sterami Incom T-65 – myśliwca w służbie Rebeliantów zwanego potocznie X-Wingiem ze względu na kształt skrzydeł, pilotowanego m.in. przez Luke’a Skywalkera. Umożliwi nam to symulator komputerowy.

..::Konkursy wiedzy o świecie galaktyki::.. – rycerz Jedi musi znać historię i świat galaktyki – sprawdzimy tę wiedzę organizując liczne konkursy o świecie Star Wars.

..::Projekcje filmów::.. – obejrzymy wszystkie części Star Wars wraz z dodatkami i materiałami specjalnymi.

..::Filozofia Jedi::..
Za podstawę filozofii Jedi uważa się następujące słowa:
Nie ma emocji - jest spokój.
Nie ma ignorancji - jest wiedza.
Nie ma namiętności (pasji) - jest pokój ducha.
Nie ma śmierci - jest Moc.

Jedi powinien żyć w pokoju ze swoimi emocjami i nie dawać się im kierować. Powinien dążyć do poszerzania swojej wiedzy. Powinien unikać przywiązań, które uniemożliwiają mu pełne oddanie się słuchaniu Mocy. Powinien również strzec życia innych istot, w szczególności tych rozumnych.
Program obozu Padawanów zakonu Jedi – zakończony egzaminem na Rycerza.

Niech Moc będzie z Wami!
W programie także aktywny wypoczynek w Górach Sowich
Wycieczki – Podziemny kompleks Rzeczka ( pozostałość po jednym z najbardziej tajemniczych przedsięwzięć górniczych i budowlanych, prowadzonych w czasie II Wojny Światowej przez III Rzeszę), Zamek Grodno w Zagórzu Śląskim z zagadkowym muzeum oblężnictwa i zaskakującą wieżą widokową.

I wiele innych atrakcji: gry terenowe, zajęcia sportowe i integracyjne, wyjście na strzeżone kąpielisko, wizyta w mini zoo, dyskoteki, gry i zabawy.

Poszczególne opłaty realizowane będą przy grupie min. 20 osób. Opłatę za dodatkowe atrakcje można uiścić przed i w trakcje trwania obozu.

Co zabrać:

Mały plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, obuwie sportowe, gorszą bluzę i spodnie do zajęć terenowych, ciepły sweter lub polar, nieprzemakalną kurtkę, strój kąpielowy, krem z filtrem UV, letnie nakrycie głowy (czapkę lub chustkę), kompas, latarkę z zapasem baterii, zeszyt do robienia notatek, przybory do pisania, legitymację szkolną, poprawnie wypełnioną kartę kolonijną (z numerem PESEL i orzeczeniem lekarza!).

 
Terminy i ceny

28.06-09.07.2010 1699 PLN  | Sprzedaż zakończona
11.07-22.07.2010 1699 PLN  | Sprzedaż zakończona
24.07-04.08.2010 1699 PLN
06.08-17.08.2010 1699 PLN
19.08-30.08.2010 1699 PLN

 

Zniżki i dopłaty
Pakiet Parasol: Dopłata 75 PLN
Pakiet SUPER Parasol: Dopłata 150 PLN
Płytka ze zdjęciami z obozu: Dopłata 29,90 PLN
 

Zakwaterowanie
Ośrodek Wypoczynkowy SOWIA GRAPA
Rzeczka – malownicza i kameralna miejscowość w otoczeniu pięknych Gór Sowich.
Ośrodek Sowia Grapa - pokoje (3 – 6 osobowe) z łazienkami, duży, ogrodzony teren do wypoczynku. Na terenie ośrodka znajduje się miejsce na ognisko i grilla, sala z prawdziwym góralskim klimatem – całkowicie do dyspozycji Uczestników.
 

Wyżywienie
śniadanie, obiad i kolacja - 4 domowe posiłki dziennie (śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja), od obiadu pierwszego dnia do obiadu dnia ostatniego przygotowywane w ośrodku. Suchy prowiant na drogę powrotną.


Dojazd

Dojazd autokarem lub pociągiem z większości miast Polski za dopłatą.
UCZESTNICY, ZAWSZE PODRÓŻUJĄ POD OPIEKĄ NASZEJ KADRY

* - wyjazd dzień wczesniej niż podany termin rozpoczęcia imprezy
** - powrót dzień pózniej niż podany termin zakończenia imprezy
 

Autokar

Miejscowość

Godzina odjazdu

Miejsce zbiórki

Godzina powrotu

Cena

Bydgoszcz

07:00

ul. Toruńska, parking przy Hali Sportowej Łuczniczka

ok. 20:30

Dopłata

138 PLN

Gdańsk

04:15

Dworzec Główny PKP, parking obok poczty

ok. 23:15

Dopłata

158 PLN

Katowice

09:00

Dworzec PKS ul. P. Skargi (obok Supersamu)

ok. 19:30

Dopłata

148 PLN

Kraków

07:30

ul. Kałuży, zatoczka - między Stadionem Cracovia a Hotelem Orbis

ok. 21:00

Dopłata

148 PLN

Łódź

08:00

Plac Zwycięstwa, Al. Piłsudkiego

ok. 20:00

Dopłata

138 PLN

Opole

10:30

parking przy skrzyż. ul. 1 Maja i Duboisa za sklepem Biedronka

ok. 17:30

Dopłata

118 PLN

Poznań

10:00

dworzec Główny PKP, ul. Dworcowa tzw. Dworzec Letni

ok. 18:00

Dopłata

138 PLN

Szczecin

07:00

Parking przy zamku, ul. Korsaży, przy Maszcie

ok. 21:00

Dopłata

158 PLN

Warszawa

05:00

PKiN, parking przy Pałacu Młodzieży (ul. Świętokrzyska)

ok. 23:00

Dopłata

158 PLN

Wrocław

12:00

Parking przy skrzyż. ul. Ślężnej i Kamiennej (Wzg. Andersa)

ok. 16:00

Dopłata

138 PLN

 

Wycieczki fakultatywne:
Kurs pierwszej pomocy | Dopłata 160 PLN

Uczestnicy nauczą się jak należy postępować i jak udzielać pomocy ofiarom różnych wypadków. Są to umiejętności mogące okazać się niezbędne w najmniej spodziewanym momencie i niejednokrotnie ratujące komuś życie. Po szkoleniu z pierwszej pomocy możemy być pewni, że w sytuacji zagrożenia zdrowia będziemy potrafili zadziałać prawidłowo. Po takich zajęciach Uczestnicy powinni potrafić: wykonać zabieg reanimacyjny, zatamować krwotok, opatrzyć ranę, wykonać unieruchomienie kości itp. Kurs prowadzony jest przez Ratowników Medycznych, zakończony egzaminem. Udział w kursie potwierdzony jest certyfikatem.
 

Rajd samochodami terenowymi | Dopłata 120 PLN
Jest to propozycja dla tych, którzy chcą poczuć wiatr we włosach i nie przeraża ich wszechobecny kurz i błoto. Przeprawa przez głębokie jary i wąwozy, strome podjazdy i karkołomny slalom pomiędzy drzewami z pewnością podniesie poziom adrenaliny nawet największemu śmiałkowi.


Przygodowy Pakiet Obozowy | Dopłata 100 PLN

Przydatne wyposażenie dla każdego, kto wyjeżdża na obóz. W Obozowym Pakiecie Przygody znajdują się:
- latarka ręczna z kompletem baterii,
- kompas płytkowy z niezbędnym sznureczkiem do zawieszenia na ręku,
- 2 szt. światła awaryjnego tzw. "magiczne pałeczki", które po zgięciu świecą przez kilka godzin,
- specjalny ogrzewacz, który w razie potrzeby staje się ciepły i ogrzewa zimne dłonie, a gdy już się ostudzi, można go z powrotem “naładować”, wrzucając na chwilę do gotującej się wody.

Obozowy Pakiet Przygody czekać będzie na Uczestnika na obozie.


Wycieczka do Wrocławia z wizytą w ZOO | Dopłata 120 PLN

jedno z najstarszych, najpiękniejszych i najszybciej rozwijających się miast w Polsce. Naszym najmłodszym Uczestnikom propoponujemy wyjątkową wycieczkę z odrobiną historii i możliwością spotkania fascynujących zwierząt. Zaczniemy od cudownej starówki, gdzie przewodnik opowie nam o najstarszych mieszkańcach i zabytkach tego pięknego miasta, a w wolnej chwili wspólnie poszukamy Krasnoludków, które lubią się chować w dziwnych, tajemniczych zakamarkach. Następnie udamy się w magiczną podróż zabytkowym tramwajem, który zabierze nas do wrocławskiego ZOO, gdzie zobaczymy lwy, małpy, słonie i wiele innych dzikich zwierząt.


Cena zawiera

Zakwaterowanie (11 noclegów), wyżywienie 4 razy dziennie, bardzo aktywny program, dostęp do bogatego zaplecza programowego, opiekę kadry instruktorów, opiekę lekarza obozowego, pamiątkową koszulkę, śpiewnik, ubezpieczenie NNW (10.000zł), VAT.


Cena nie zawiera

Dojazdu, dodatkowych atrakcji.
     

 

       

 

 

      


Strona główna - Mapa portalu - O Nas... - Współpraca - Reklama - Praca - Forum EcoTravel - LinkiKontakt


Link Exchange: Jurajska Przygoda | Ojców | Parki Narodowe | Pieskowa Skała | Noclegi | Bilety Promowe | Bilety Lotnicze | Obozy |

Kolonie | Kolonie Letnie | Hotele | Promy | add link...


Copy Rights by EcoTravel 2002-2010 All Rights Reserved